ORAPI GROUP

 

je společnost se 40-ti letou historií dynamického vývoje. Neustále posilujeme svoji vedoucí pozici na trhu, který vyžaduje soustavnou inovaci. Přitom spoléháme na naše ojedinělé know-how, výzkum, vývoj a vysokou odbornost našich spolupracovníků po celém světě. 

V našich laboratořích hledáme nová řešení, jak  vylepšit chemické složení nebo účinnost přípravků s cílem prodloužit či zlepšit chod a životnost mechanických a elektrických systémů. Řadíme se mezi firmy, na jejichž profesionalitu a špičkovou úroveň výrobků se plně spoléhají průmysl, zemědělství i služby.

Každý den usilujeme o to, abyste nás považovali za partnera, který naslouchá Vašim problémům, rychle na ně reaguje a přináší nejlepší řešení, aby získal Vaši věrnost.

Děkujeme za Vaši důvěru.

 

ORAPI GROUP zastupuji od roku března roku 2009. Po zaškolení na kompletní sortiment výrobků ORAPI - odmašťovacích přípravků, maziv, montážních past, lepidel, speciálních výrobků pro jadernou energetiku (PMUC) - podávám kompletní technicko-odborné poradenství i s ohledem na BOZP. 

O zaslání katalogu se základním sortimentem ORAPI můžete zažádat buď vyplněním formuláře, nebo mailem odeslaným na adresu orapi@orapi.cz.


POZOR NA NETTO OBSAH SPREJŮ

počítejte s námi - 2 spreje od ORAPI s CO2 jsou jako 3 spreje s PB
navíc jsou bezpečnější a šetrnější k životnímu prostředí


Kontakt

DOVOZ A DISTRIBUCE : ORAPI Distribution Office Prague - zastoupení ORAPI pro Českou republiku a Slovensko

Naskové 1a
150 00 Praha 5


info-linky :
+420 608 808 428